از رویا تا واقعیتِ تحصیل در «سرزمین اصالت»

ویزای تحصیلی انگلستان با آرتا علم

چرا انگلستان؟
چرا انگلستان؟ دانشگاه‌های انگلستان هر ساله در رتبه‌بندی‌های جهانی بهترین عملکرد را دارند. همزمان با تحصیل شما، مهارت‌های زبان و زندگی مدرن در شما توسعه می‌یابد و تنوع فرهنگی این کشور موجب می‌شود با آغوش باز میان دیگران پذیرفته شوید. تعرفه‌های تحصیل در انگلستان در مقایسه با ایالات متحده پایین‌تر است و البته فرصت همکاری با برترین شرکت‌ها و سازمان‌های دنیا را دارید. در انگلیس می‌توانید لیسانس را ۳ ساله و ارشد را ۱ ساله بخوانید و پس از تحصیل، ۲ سال ویزای یافتن کار خواهید داشت.

برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان، ما در موسسه آرتا علم همراه شماییم. ادامه تحصیل در کشور توسعه‌یافته و پیشرفته‌ی انگلستان یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین انتخاب‌های زندگی شماست. در این مسیر تنها نیستید و ما از آغاز مشاوره تا استقبال شما در فرودگاه مقصد، هوای‌تان را داریم. البته که پشتیبانی تا فارغ‌التحصیلی‌تان برقرار است.
آرتا علم طی سال‌ها تجربه و با داشتن صدها پرونده‌ی موفق اعزام دانشجو، با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دریافت ویزای تحصیلی انگلستان و اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر این کشور را آسان کرده است. آرتا علم با اشراف کامل به قوانین انگلستان و شرایط دانشگاه‌های «سرزمین اصالت»، دروازه سفر تحصیلی شما به انگلستان است.

فراتر از خدمت

چرا موسسه آرتا علم؟

image
image image image image image image
از لحظه‌ی ثبت درخواست مشاوره در این صفحه تا زمانی که تحصیل شما در انگلستان به پایان می‌رسد، فراتر از راهنما، مشاور و وکیل، با شماییم. آرتا علم در مسیر تازه‌ی زندگی‌تان حامی شماست و می‌توانید بابت آغاز تا پایان تحصیل، خیال‌تان آسوده باشد. موسسه «آرتا علم» متخصص اعزام دانشجو به کشور انگلستان است که با تیم مجرب و حرفه‌ای خود توانسته تا کنون صدها پرونده موفق در این زمینه داشته باشد.
  • قدمت :18 سال سابقه‌ی درخشان و کادر مجرب
  • اعتبار : دارای مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  • دستاورد : آمار ۱۰۰ درصدی قبولی متقاضیان
  • تنوع گزینه‌ها : امکان انتخاب میان صدها کالج و دانشگاه
  • پشتیبانی : حمایت و پشتیبان همه‌جانبه‌ی دانش‌آموزان، دانشجویان و خانواده‌ی محترم ایشان
  • تسهیلات شهریه : امکان نوبت‌بندی پرداخت، حمایت در دریافت بورس تحصیلی
خدمات ما

از ما چه کاری ساخته است؟

مشاوره تحصیلی

دانشجویان پیش از هر اقدامی باید برای انتخاب رشته و دانشگاه تصمیم‌گیری کنند. انتخاب صحیح این دو مورد بدون تسلط بر فضای آموزشی انگلستان تقریبا غیرممکن است. مشاوران مجرب ما در آرتا علم شما را برای انتخاب درست کالج، دانشگاه، رشته یا حتی شهر مناسب تحصیل راهنمایی می‌کنند.

اخذ پذیرش

تحصیل در انگلستان بدون دریافت پذیرش از یک دانشگاه معتبر بی‌معناست! اگر قرار باشد به تنهایی برای اخذ پذیرش دانشگاهی اقدام کنید، راه سختی پیش رو دارید. اما جای نگرانی نیست. دریافت پذیرش تحصیلی به کمک تسلط و پیگیری مداوم مشاوران و متخصصان آرتا علم به راحتی امکان‌پذیر است.

همکاری در امور ویزا

دریافت ویزا دشوارترین بخش در فرایند اعزام دانشجو به کشور انگلستان است. ما در آرتا علم با صدها پرونده موفق در این زمینه، تخصصی ویژه برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان داریم و آماده‌ایم تا راهنما و همراه دانشجویان در این مرحله مهم باشیم.

هماهنگی اسکان

طبق قوانین آموزش عالی کشور انگلستان، تمام دانشجویان باید پیش از اعزام محل اسکان خود را مشخص کنند. چطور؟ خیال‌تان بابت اسکان و اقامت دانشجویی راحت باشد؛ آرتا علم این کار را برای‌تان از دو طریق Host Family و Resident انجام می‌دهد.

استقبال در فرودگاه

در مقصد تنها نخواهید بود! کارشناسان ما تمام هماهنگی‌های لازم برای استقبال از دانشجو در فرودگاه را با نماینده‌ی کالج یا مرکز آموزشی انجام می‌دهند.

ویزای توریستی/دیداری

اگر می‌خواهید با ویزای توریستی/دیداری به کشور انگلستان سفر کنید، باز هم می‌توانید روی خدمات ما در موسسه آرتا علم حساب کنید. ما به شما تضمین می‌دهیم که با انتخاب آرتا ویزای توریستی/دیداری خود را به راحت‌ترین شکل ممکن دریافت می‌کنید.

نگاهی به

برخی دانشگاه‌ها و کالج‌ها

تجربه‌ای استثنایی

نظرات والدین و دانشجویان گرامی

می‌خوای از آرتا به طور رایگان مشاوره بگیری؟

آره می‌خوام فعلا نمی‌خوام