افتخارات آرتا

موسسه آرتا علم با بیش از 14 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات آموزشی و فعالیت در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور از قدیمی ترین موسسات فعال در این حوزه  می باشد . آرتا علم با داشتن تسلط کافی برقوانین اعزام دانشجو در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان نقش بسزایی را ایفا می کند تا پلی باشد در جهت دسترسی به آینده ای روشنتر برای فرزندان ایران زمین .


We Deliver Our Promises

ما به تمامی وعده های خود عمل می نماییم


 

2410 2239 (21) 98+ - 0047 2239 (21) 98+

مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره های تحصیلی در آرتا علم رایگان میباشد . مشاورین این موسسه دارای تحصیلات و تجربه زندگی در خارج از کشور هستند، به همین دلیل آگاهی کاملی از زندگی در خارج از کشور را دارند و میتوانند شما را به درستی هدایت کنند.

آرتا علم  با بیش از چند هزار مشاوره در زمینه های مختلف توانسته ، برای افراد واجد شرایط ، بورسیه ها و موقعیت های تحصیلی و شغلی فراوانی را مهیا سازد.

نظرات

 • Testimonial #3 یکی از بزرگترین و شاید مشکل ترین تصمیمات یک خانواده جدا کردن فرزند در سن پایین برای ادامه تحصیل در کشوری به غیر از کشور خودشان می باشد. آروین شخصی علاقمند به تحصیل با قابلیتهای بالا است و ما تصمیم گرفتیم ناراحتی دوری از او را به خاطر آینده بهتر بپذیریم و در این میان معتقدیم آشنایی با موسسه آرتا علم یکی از مهمترین اتفاقانی بود که برای ما افتاد. پرسنل متخصص ، دلسوز و بسیار کارآمد این مجموعه با ارائه بهترین مشاوره و خدمات باعث آرامش و سهولت تصمیم گیری ما شدند و نهایتا آروین در کالج Kings واحد برایتون مشغول به تحصیل شد.
  مشاوره و استفاده از خدمات شرکت آرتا علم را به همه خانواه هایی که درصدد انتخاب کشوری دیگر برای تحصیل فرزندانشان هستند توصیه می کنم.
 • Testimonial #3 بسمه تعالی
  پیرو درخواست جهت ادامه تحصیل فرزندم درسا رضایی در مقطع کالج در کشور انگلستان و بررسی مجاری قانونی جهت انجام این امر و پس از عقد قرارداد با موسسه آرتا علم به مدیریت آقای اسدی و مسئولیت مستقیم خانم ارفعی مراحل قانونی طی و در تاریخ 13/09/2017 فرزندم در کالج kings کشور انگلستان پذیرش و مشغول به تحصیل گردید . لازم می دانم مراتب تشکر و قدردانی و رضایت خود را از خدمات ارائه شده توسط موسسه فوق الذکر برای حصول این نتیجه اعلام دارم و از خداوند متعال برای شما عزیزان بهترینها را خواستارم .
  سیاوش رضایی
 • Testimonial #3 جناب اقای اسدی عزیز
  با سلام احترام از زحمات شما و گروه محترم آرتا چیستا که با دلسوزی و ممارست فراوان درخصوص ثبت نام دخترم غزل السادات ولیعهدی در کالج کینگز وانجام امورمربوط به گرفتن ویزا برای غزل وخود و همسرم اهتمام ورزیدید کمال تشکر را دارم .
  دخترم در حال حاضر از تحصیل درکالج کینگز برایتون بسیار راحت وراضی میباشدواز لحاظ روحی با توجه به از بین رفتن استرس کنکور در وضعیت خوبی بسر میبرد.
  بدین وسیله خواستم قدردانی ویژه خودم ودخترم را نسبت به شما وگروه محترمتان اعلام کنم.
  دکتر سید محمد علی ولیعهدی
  دکتر سعیده کاشی
 • Testimonial #3 دلارام کاشیها دانش آموز سال سوم ریاضی مدرسه ماهور از منطقه دو بود که از طریق موسسه آرتا آقای اسدی جهت تحصیل در کالج king برایتون اعزام گردید که علیرغم تصور ما از لحاظ روحی و روانی هیچگونه افتی نداشته و شاداب تر هم شده است. برنامه های منظم و مفرح کالج محیطی شاد و انگیزشی برای دانش آموزان ایجاد می نماید. موسسه آرتا در تمام مراحل به طور دلسوزانه با خانواده ما همراه بودند.

  با تشکر
 • Testimonial #3 من بهنام بهرامی هستم پدر آیلین که الان در انگلستان مشغول به تحصیل می باشد. به تک تک شما که مثل من پدر هستید حق میدم نگران باشید چون واقعا این تصمیم که فرزندانتون رو بفرستید یک کشور دیگه واقعا کار سختی است . بنده خیلی از موسسات را رفتم و از نزدیک دیدم ولی حسی بهم می گفت همین جا بهترین جاست ، البته مهمترین مساله ای که آرتا علم را اتخاب کردم به دلیل این بود که پیگیری منظم ، حمایت همه جانبه و با مجوز رسمی از وزارت علوم که مجاب شدم که فرزندم رو به این موسسه بسپارم. الان دیگه موسسه آرتا علم برای من یک موسسه نیست بلکه مثل خانواده من شده ، به شما عزیزان که پدر و مادر هستید و همچنین به شما فرزندان ایران زمین که قصد تحصیل دارید توصیه می کنم حتما آرتا علم را انتخاب کنید تا تفاوت را حس کنید .

مرکز زبان شکوه

مرکز زبان شکوه

بعد از گذشت قریب به 7 دهه از ایجاد شرکت شکوه ایران بر آن شدیم تا با بهره گیری از توان مدیریتی و علمی جوانان کشورمان به توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر موسسه زبان شکوه بپردازیم ، تا همانند گذشته پیشتاز در آموزش زبان به هموطنان عزیزمان باشیم. موسسه آرتا مفتخر است که بیش از 10 سال با موسسه شکوه همکاری داشته و این دو موسسه به طور...

سوالات متدوال

- دانشجوی بین الملل به چه کسی گفته میشود؟

هر دانشجویی که زبان اولش انگلیسی نباشد‌ و جزو اتحادیه اروپا نباشد دانش آموزه خارجی‌ بحساب می آید.

- آیا با ویزای دانشجویی اجازه کار دارم؟

بله تمامی دانشجویان تمام وقت حق 20 ساعت اجازه کار را دارند.

- آیا همسر و فرزندم میتوانند درخواست ویزا دهند؟

بله پس از دریافت ویزای دانشجویی متقاضی میتوان برای دیگر افراد خانواده ویزای Dependent یا همان ویزای همراه درخواست داد.

- زمان پرداخت شهریه آموزشی به چه صورت می باشد؟

دانش آموزان غیر اروپایی که احتیاج به گرفتن ویزای دانشجوی دارند باستی مبلغ پیش پرداخت تعیین شده از سوی مراکز آموزشی را قبل از درخواست روادید پرداخت نمایند.

- آیا مبلغ پیش پرداخت در صورت عدم اخذ ویزا به من باز گردانده خواهد شد؟

در صورت عدم دریافت روادید تحصیلی با ارائه نامه رد ویزا پیش پرداخت انجام شده طبق ضوابط مراکز آموزشی به شما مستردد خواهد شد.

- نحوه پرداخت شهریه دوره آموزشی به چه صورت می باشد؟

شما بطور مستقیم شهریه دورهٔ آموزشی خود را به حساب بانکی کالج یا دانشگاه واریز خواهید کرد، در این ارتباط تمامی اطلاعات لازم به شما داده خواهد شد که چطور و چگونه واریز خواهید کرد

- برای شرکت در دوره های آکادمیک آیا نیاز به مدر ک IELTS/TOEFL دارم؟

بله برای شرکت در دوره های تحصیلی اعم از دوره های پیش دانشگاهی و دانشگاهی نیازمند مدرک معتبر زبان هستید.

- طول مدت دریافت پذیرش تحصیلی چه مدت می باشد؟

براساس دوره مورد نیاز گرفتن پذیرش تحصیلی بین 1 هفته تا 4 هفته می باشد.

آرتـــا علــم چیـستـــا در نقشه
ارتباط با ما

تعداد کل بازدیدکنندگان: 357960 بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز: 470 نفر
تعداد افراد آنلاین: 229 نفر

1 9 10