مشاوره تحصیلی

مشاوره های تحصیلی در موسسه آرتا علم رایگان میباشد و مشاورین این موسسه دارای تحصیلات و تجربه زندگی در خارج از کشور هستند، به همین دلیل آگاهی کاملی از زندگی در خارج از کشور را دارند و میتوانند شما را به درستی هدایت کنند.

اخذ پذیرش

پذیرش تحصیلی و انتخاب موسسه آموزشی مناسب بر اساس رشته مورد نظر و معدل پیشین متقاضی انجام می پذیرد و مشاورین موسسه آرتا علم متقاضیان را در مراحل نوشتن personal statement، Resume و سایر مدارک مورد نیاز یاری مینمایند. مدت زمان دریافت پدیرش...

همکاری در امور ویزا

همکاری در امور ویزاامروزه با توجه به اینکه تحصیل در کشورهای دیگر یک ارزش اجتماعی و حتی در مواقعی یک تجمل به حساب می آید افراد فراوانی میل به تحصیل در خارج از کشور داشته و آرزو و آمال خیلی از افراد است و اگر این مهم با مطالعه دقیق و...

هماهنگی اسکان

پس از دریافت روادید تحصیلی براساس درخواست دانشجو و موجود بودن نوع اسکان با مراکز آموزشی هماهنگی های لازم از سوی موسسه انجام شده و اطلاعات محل اقامت پیش از سفر در اختیار متقاضی قرار میگیرد.

مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره های تحصیلی رایگان میباشد و مشاورین این موسسه دارای تحصیلات و تجربه زندگی در خارج از کشور هستند، به همین دلیل آگاهی کاملی از زندگی در خارج از کشور را دارند و میتوانند شما را به درستی هدایت کنند.

مشاوره تحصیلی رایگان در موسسه اعزام دانشجو آرتا علم که با بیش از چند هزار مشاوره در زمینه های مختلف توانسته برای افراد واجد شرایط بسیار کار آمد واقع شود همچنین از مشاوره تحصیلی های انجام گرفته در آرتا علم میتوان به اخذ پذیرش در انگلستان ،همکاری در امور ویزا،تحصیل در انگلستان و ... اشاره کرد که با مجوز رسمی در این زمینه فعالیت خود را اریه میکند.

افتخارات آرتا

موسسه آرتا علم چیستا با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات فناوری ایران در سال 1392 تاسیس و تحت شماره 45622 به ثبت رسیده است. موسسه آرتاعلم چیستا با داشتن تسلط کافی برقوانین اعزام دانشجو در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانشجویان نقش بسزایی را ایفا می کند تا پلی باشد در جهت دسترسی به آینده ای روشنتر برای فرزندان ایران زمین.

از شما دعوت میکنیم از خدمات موسسه آرتا علم چیستا برخوردار شوید.

ارسال فرم مشاوره آناین

برای تماس و مشاوره رایگان موسسه آرتا فرم زیر را پر کنید

اخبار و رویدادهای های موسسه آرتا علم

دوره های زبان انگلیسی در کشور دبی و آفریقای جنوبی در کالج EF

دوره های زبان انگلیسی در کشور دبی و آفریقای...

اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا

Oxford International

اعزام دانشجو قانونی با مجوز رسمی