بعد از گذشت قریب به 7 دهه از ایجاد شرکت شکوه ایران بر آن شدیم تا با بهره گیری از توان مدیریتی و علمی جوانان کشورمان به توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر موسسه زبان شکوه بپردازیم ، تا همانند گذشته پیشتاز در آموزش زبان به هموطنان عزیزمان باشیم. موسسه آرتا مفتخر است که بیش از 10 سال با موسسه شکوه همکاری داشته و این دو موسسه به طور یکپارچه دانش اندوزان عزیز را در تمامی مراحل آموزش و اعزام همراهی می نمایند.


در بخش بزرگسالان که زبان آموزان بالای 16 سال در آن حضور دارند ، موضوعات روز دنیا و مکالمه های مختلف همراه با آموزش گرامر و دایره واژگان وسیع در کتابهای موسسه شکوه این امکان را به زبان آموزان می دهد که در طی کلاسهای ترمیک و آزاد این موسسه به هدف خود در یادگیری زبان انگلیسی دست پیدا کنند.


در دوره کودکان و نوجوانان موسسه زبان شکوه از جدیدترین متدها و کتابهای آموزش زبان استفاده شده و تمامی اساتید زبان شکوه برای این دوره ها آموزش لازم را دیده اند. در این راستا برای کودکان 6-4 سال از کتابهای موفق Pockets استفاده می شود که بر اساس توسعه مهارتهای مختلف زبانی می باشد و به کودکان اجازه می دهد تا در محیطی شاداب و فعال همه مطالب را به صورت نامحسوس فرا بگیرند.


www.shokouh.com