اعزام دانشجو | موسسه اعزام دانشجو

office


اعزام دانشجو,اعزام دانشجو,موسسه اعزام دانشجو آرتا علم با مجوز رسمی اعزام دانشجو،اعزام دانشجو,موسسه اعزام دانشجو آرتا علم چیستا با بیش از چندین سال تجربه اعزام دانشجو


موسسه ی آرتا با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری به شماره ی 42/17/76632 در شهر تهران و به شماره 55911 در شهر اصفهان آغاز به کار کرد. موسسه  Levant Educatio Group بخشی از موسسه آرتا علم می باشد که در شهر استانبول مشغول به فعالیت می باشد.


موسسه آرتا علم چیستا دارای بیش از 14سال سابقه در زمینه ارائه خدمات آموزشی و فعالیت در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور از قدیمی ترین موسسات فعال درحوزه اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد. این گروه با ادغام موسسات فعال در حوزه کشورهای انگلستان ، کانادا، آمریکا، قبرس و ترکیه فعالیت می نماید.


موسسه آرتا با برخورداری از کادر حرفه ای و با تجربه  در سالهای اخیر و با داشتن پرونده های موفق اعزام دانشجو و مهاجرت اعتبار مردمی کسب کرده است؛ و میتواند شما را در رسیدن به اهداف تحصیلی و اقامتی دلخواه یاری نماید. کادر مجرب و فرهیخته این موسسه تمامی کالج ها و دانشگاه های طرف قرارداد را مشاهده و بررسی کرده و با توجه به فرهنگ ایرانی بهترین را برایتان انتخاب نموده است. تخصص موسسه آرتا علم چیستا اخذ پذیرش تحصیلی می باشد. کارشناسان با تجربه و تحصیل کرده ما به کشور یاد شده سفر کرده و امکانات کالج ها و دانشگاه ها را از نزدیک مشاهده و لمس نموده اند. هدف موسسه ما از زمان تاسیس تا کنون ایجاد محیطی آرام برای دانشجویان خارج از کشور و تضمین امنیت تحصیلی فرزندان خوانواده های که آرزوی موفقیت عزیزانشان را دارند. همچنین ایجاد یک خانواده بزرگ کارآمد که در آن رسیدن به هدف شما بزرگترین موفقیت این موسسه خواهد بود.


 


موسسه ی Levant Education Group به عنوان یک شرکت بین المللی بی طرف و مطمئن با سی سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی اعزام دانشجو، با اعزام صدها دانشجو از کشورهای ترکیه، آذربایجان و ایران به خارج از کشور توانسته است اعتماد دانشجویان و خانواده هایشان را به خود جلب نماید.


همچنین با همکاری رسمی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس با کیفیت آموزشی بالا مسیر صحیح موفقیت را به دانشجویان نشان می دهد.


 


رنگ و بوی تحصیل در انگلستان؛ مصاحبه‌ای با مهندس امیرحسین اسدی


شاید عده زیادی به تحصیل در انگلستان به چشم رویایی محال بنگرند؛ شاید این عده مراحل اخذ پذیرش، اخذ ویزا تحصیلی و دغدغه‌های خانوادگی را مراحلی طی نشدنی بپندارند. با این حال اگر چنین باشد، چگونه همه ساله عده زیادی، کشور انگلستان را مقصدی مناسب برای تحصیل فرزاندانشان انتخاب می کنند.در مطلبی که پیش رو دارید، با یکی از متخصصین با تجربه در حوزه مهاجرت تحصیلی به انگلستان و مدیر موسسه آرتا علم، مهندس امیرحسین اسدی، مصاحبه کرده‌ایم تا برای مخاطبین، جزییات مسیر مهاجرت تحصیلی به انگلستان را موشکافی کند. امیرحسین اسدی که از کودکی به انگلستان مهاجرت و در این کشور تحصیل کرده است، تمام این مراحل را پشت سر گذاشته و به سیستم تحصیلی انگلستان و شهرها، کالج‌ها، موقعیت‌ها و دیگر نکات جذاب برای مهاجرین امروز واقف است:


برای خواندن ادامه مصاحبه مهندس امیر حسین اسدی اینجا کلیک کنید.برچسب ها:


موسسه اعزام دانشجو,اعزام دانشجو,اعزام دانشجو قانونی