موسسه اعزام دانشجو آرتا علم با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات فناوری

خدمات آرتا علم

چرا موسسه آرتا علم ؟

چرا موسسه آرتا علم ؟

•  سابقه : 18 سال سابقه درخشان و کادر مجرب 

•  اعتبار : مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

•  توانمندی : آمار100 درصد قبولی در ویزاهای تحصیلی

•  انتخاب : دارای 100 ها کالج و دانشگاه طرف قرارداد 

•  همراهی : همراهی و حمایت همه جانبه دانش آموزان ، دانشجویان و خانواده شان در تمام دوره تحصیل و اقامت

•  مساعدت : بورسیه های تحصیلی و نحوه پرداخت اقساطی شهریه 

افتخارات

مشاوره تحصیلی توسط موسسه اعزام دانشجو آرتا علم
مشاوره تحصیلی در خارج از کشور یکی از دغدغه های های همیشگی افرادی است که قصد دارند تحصیلات خود را در کشور دیگری ادامه دهند. انتخاب یک کالج یا یک دانشگاه برای تحصیل و انتخاب یک رشته مناسب، میتواند تاثیر عمیقی بر آینده شغلی و زندگی شخصی فرد بگذارد. تحصیل در دانشگاه های معتبر در سرتا سر جهان تجربه ای بی نظیر برای هر فرد به شمار می رود و سالیانه افراد بسیاری متقاضی مهاجرت تحصیلی به دیگر کشورها هستند. قبل از هر گونه اقدام برای مهاجرت، در قدم اول بهتر است در مورد رشته ای که می خواهید در آن تحصیل کنید، به نتیجه برسید و سپس کشور و دانشگاه معتبر در زمینه رشته تحصیلی خود را پیدا کنید. شما برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به یک مشاور و همراه خوب نیاز دارید؛ که راه رسیدن به هر آنچه که می خواهید، اعم از اینکه چه کشوری را برای رشتهی مورد نظر خود انتخاب کنید؛ هزینههای آن رشته، نحوه اخذ پذیرش و تحصیل در کشور مورد نظر، بورسیه های تحصیلی آن کشور و موارد دیگر را برای شما مشخص کرده و ابهامات ریز و درشت تان را برطرف کند. مشاوره تحصیلی در موسسه آرتا بر مبنای دانش و تجربه طولانی مدت متخصصین طی یک پروسه مشخص بر مبنای علایق، ویژگیها و شرایط زندگی شما انجام میشود.

اخذ پذیرش توسط موسسه اعزام دانشجو آرتا علم
پذیرش تحصیلی و انتخاب کالج ها و دانشگاه های مناسب بر اساس علاقه و معدل پیشین متقاضی انجام می پذیرد پروسه اقدام و اخذ پذیرش تحصیلی، پروسه ای زمانبری بوده و نیازمند داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می باشد. همچنین اخذ پذیرش تحصیلی کاری دشوار و رقابتی بوده و مستلزم دانستن نحوه ارتباط با دانشگاه ها و یا اساتید، نگارش رزومه قوی، تهیه پروپوزال مناسب و... می باشد. پروسه اقدام و اخذ پذیرش برای مقاطع مختلف تحصیلی از صفر تا صد توسط کارشناسان حرفه ای موسسسه آرتا صورت می گیرد و مدت زمان دریافت پدیرش تحصیلی معمولا بین 1 تا 4 هفته به طول می انجامد.

همکاری در امور ویزا توسط موسسه اعزام دانشجو آرتا علم
در نهایت بعد از تایید تمام مدارک دانشجو و صدور نامه پذیرش توسط دانشگاه، دانشجو می بایستی برای اخذ ویزا و مقدمات سفر اماده شود مرحله ویزا از کلیدی ترین قسمت های فرایند اعزام دانشجو می باشد. موسسه آرتا در این زمینه تخصص دیرینه دارد . آرتا با داشتن بیش از صدها پرونده موفق می تواند دانشجویان را در این مرحله مهم یاری کند تا به اهداف خود برسند ، کلیه مراحل ذیل توسط موسسه آرتا جهت آخذ وایزا انجام می پذیرد : تعیین وقت سفارت ، تکمیل فرم ویزا مربوط ارائه مدارک مربوط به اسکان در بدو ورود تهیه مدارک تمکن مالی (حساب بانکی) اسناد و مدارک هویتی ارائه مدارک حامی مالی در زمان تحصیل ارائه مدارک و دلایل مستند و موثق بازگشت به کشور پرداخت هزینه ویزا

هماهنگی اسکان توسط موسسه اعزام دانشجو آرتا علم
تمامی دانشجویان ایرانی ، طبق قوانین مهاجرتی بایستی هزینه های مسکن خود را در این کشورپرداخت نمایند . لذا قبل از ترک کشور بایستی از محل سکونت خود اطمینان حاصل نمایند بطورکلی 2 نوع اسکان برای دانشجویان مهیا می باشد :  خانواده انگلیسی (Family Host (این نوع از اسکان توسط موسسه آموزشی شما با توجه به نیاز های دانشجویان تعیین می شوند ، بدین صورت که یک اتاق در یک خانه را اجاره می کنید و با صاحب خانه در آنجا زندگی می کنید . تمامی خانواده ها طبق قانون باید مورد تایید پلیس ، آتشنشانی ، شهرداری و خود کالج باشند .  خوابگاه دانشجویی (Resident (اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام مستقل که نسبت به خانواده انگلیسی با هزینه بیشتر می باشد ، تمامی خوابگاه ها از استاندارد بین الملی و بالایی برخوردار هستند . موسسه آرتا با داشتن تجربه در این زمینه ، اطلاعات لازم را به دانشجویان و والدین محترم ارائه کرده و بهترین گزینه را با توجه به بودجه هر متقاضی به ایشان معرفی می نمایند .

استقبال در فرودگاه توسط موسسه اعزام دانشجو آرتا علم
پس از اخذ روادید تحصیلی، هماهنگی استقبال در فرودگاه ، آخرین گام برای اعزام دانشجویان می باشد بدین صورت که دانشجویان اطلاعات پرواز خود را در اختیار موسسه قرارداده و تیم آرتاعلم هماهنگی لازم را با مراکز آموزشی به عمل می آورد و در بدو ورود به کشورنماینده کالج یا مرکز آموزشی با دردست داشتن اطلاعات دانشجو به استقبال ایشلن رفته و دانشجویان را تا محل اسکان ایشان همراهی خواهد کرد .

ویزای دیدار والدین توسط موسسه اعزام دانشجو آرتا علم
ویزای دیدار والدین یکی از محبوب‌ترین انواع ویزار محسوب می‌شود. ویزایی که اساسا برای گشت و گذار، دیدار اقوام و دوستان و به طور کل، سفر کوتاه مدت طراحی شده است. نکته مهم در اخذ ویزای توریستی این خواهد بود که متقاضی بتواند در طی پروسه ی درخواست ویزا، برنامه و هدف سفر خود را به طور کامل و روشن برای افسر مهاجرت شرح دهد. موسسه آرتا شما را تا آخرین لحظه تا دریافت ویزا توریستی یاری می نماید .

موسسه بین المللی آرتاعلم با بیش از 18 سال سابقه در زمینه ویزای تحصیلی و اعزام دانشجو و برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای شما را در راه رسیدن به اهداف تحصیلی و اقامتی تان یاری می نماید . آرتاعلم مفتخربه اجرای صدها پرونده موفق بوده و دارای مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد . آرتاعلم سوابق ارزشمندی در زمینه شناخت کالج ها ، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور انگلستان را داشته و تاکنون توانسته است خدمات موثری از قبیل ارائه...

فرم مشاوره آنلاین

برای تماس و مشاوره رایگان موسسه آرتا فرم زیر را پر کنید

می‌خوای از آرتا به طور رایگان مشاوره بگیری؟

آره می‌خوام فعلا نمی‌خوام